תיקון תפרים פרומים

תפרים פרומים בתפר הקישוט. בשפה המקצועית אנו קוראים לזה "תפר צרפתי", מאחר והתפירה נעשתה בשני מחטים ויצרה מאין תפר קישוט חיצוני. לתפר זה אין כל השפעה על חוזק של התפרים בספה למעט עניין עיצובי. 

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

תיקון תפרים פרומים - תפר צרפתי

תפרים פרומים בספות מבד או מעור הינו דבר שכיח ומקובל. יוצא אם כן לפעמים תוך כדי השימוש במערכת הישיבה תפרים מסוימים נפרמים ואף נוצר חתך  בחוט התפירה שחושף  את החלק הפנימי שבתוך הספה. בחברת שחר קלין אנו מיומנים לטפל בכל סוג של תפרים אשר נפרמו בסלון או בכל ריהוט מבד או עור אחר. ואף, אנו נותנים פתרון של תפירה גם במקרים שהחורים של התפרים אינם קיימים בגלל שהריפוד נקרע ויש צורך לשחזר חורים חדשים. להלן כמה דוגמאות של תיקון תפרים פרומים בתמונות לפני ואחרי. 

תיקון תפרים פרומים

תיקון תפרים פרומים: תפר המחבר בין שני יריעות עור או בד

תפר מסוג זה למעשה מחבר בין שני חלקים של ריפוד. קריעתו של חוט בתפר מסוג זה יחשוף לרוב את הריפוד שבתוך הכרית ואם תפר זה לא יטופל בזמן הוא עלול להיפתח יתר על המידה והספה לא תיראה אסתטית. התמונות מטה ממחישות תיקון תפר פרום מסוג זה, תיקון לפני ואחרי.

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »