תיקון קרע בספה

קרע קטן המופיע בספת העור או הבד שלכם, עלול להפוך עם הזמן לקרע גדול אותו יהיה קשה לאחות באמצעות שירותי תיקון קרעים המוצעים לכם על ידינו, ולפיכך, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם, לא להסס ולא לחכות לגרוע מכול. במידה וגם אתם מזהים חור, קרע או נקב (ולו הקטן ביותר) על גבי מושבי הספה או מערכות הישיבה שלכם, הזמינו עוד היום את שירותי התיקון של חברתנו, וגם אתם תוכלו ליהנות ממערכות ישיבה וספות איכותיות לאורך שנים.

תיקון קרעים בספות עור ובד במקום אחד!

אנחנו בחברת שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי תיקון וחידוש מערכות ישיבה. שירות זה מתמקד במגוון נרחב של פעולות אותן יש לבצע בהתאם למצב הספה, ובין היתר הוא כולל גם שירותי תיקון קרעים בספה.

במסגרת שירות תיקון קרעים בספה אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם את כל הפעולות המקצועיות הבאות:

·טיפול נקודתי המיועד לתיקון סדקים הנוצרים על גבי מושבי הספה

· טיפול נקודתי המיועד לתקן קרעים

· טיפול נקודתי בקרעים באמצעות תפירת פרמים

· הסתרת קרעים בצורה אמנותית באמצעות "פצ'ים"

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5
תיקון קרע בספה

תיקון קרע בספה- כיצד?

כפי שציינו למעלה, תיקון קרעים בספה מומלץ לבצע כאשר החור או הקרע נמצא בתחילת דרכו. הזנחה של קרע קטן כיום תוביל לקרע גדול בשלב מאוחר יותר. האורך המרבי של קרע אותו ניתן לתקן עומד על 10 ס"מ. מעבר למידות אלו, הליך התיקון כמעט ואיננו אפשרי, דבר המחייב אתכם למצוא פתרונות אחרים לקרע, לרבות, החלפת הספה או המערכת במלואה.

אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו ליהנות משירותי תיקון קרעים בכל סוגי הספות ומערכות הישיבה, לרבות, ספות עור, ספות בד, כורסאות טלוויזיה, כיסאות מנהלים או כיסאות מחשב ועוד. הידע המקצועי העומד לרשותנו מבטיח לכם את פעולת התיקון האיכותית ביותר.

בנוסף לשירותי תיקון קרעים בספות בד או ספות עור, תוכלו למצוא אצלנו עוד מגוון נרחב של שירותי תיקון וחידוש מערכות ישיבה מכל סוג. בין יתר השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידינו תמצאו: שירותי הסרת כל סוגי הכתמים משטח הספה, שירותי הקשחת מושבים, שירותי הצבת רצועות מתיחה, שירות תיקוני צבע בספות עור, שירותי תיקון שריטות ושפשופים מספות עור, שירות מנע הדוחה כתמים ועוד מגוון נרחב של פעולות ושירותים מקצועיים המוצעים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לנקות או לתקן את מערכות הישיבה העומדות לרשותו.

תיקון קרע בספה- שירות גדול במחיר קטן!

תיקון קרעים בספה הינו שירות המאפשר לכם לפתור בעיות גדולות בהמשך, וזאת במידה ופניתם אלינו כאשר הקרע הינו זניח וניתן לתיקון. שירות זה מוצע לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח, ולכן אין לכם כל סיבה להסס- ברגע שזיהיתם קרע קטן בספה- פשוט הרימו אלינו טלפון ואנו בדרך אליכם.

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »

מוצרים לניקוי עצמי - "בשיטת עשה בעצמך"

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים