תיקון קרע בספה

קרע קטן המופיע בספת העור או הבד שלכם, עלול להפוך עם הזמן לקרע גדול אותו יהיה קשה לאחות באמצעות שירותי תיקון קרעים המוצעים לכם על ידינו, ולפיכך, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם, לא להסס ולא לחכות לגרוע מכול. במידה וגם אתם מזהים חור, קרע או נקב (ולו הקטן ביותר) על גבי מושבי הספה או מערכות הישיבה שלכם, הזמינו עוד היום את שירותי התיקון של חברתנו, וגם אתם תוכלו ליהנות ממערכות ישיבה וספות איכותיות לאורך שנים.

תיקון קרעים בספות עור ובד במקום אחד!

אנחנו בחברת שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי תיקון וחידוש מערכות ישיבה. שירות זה מתמקד במגוון נרחב של פעולות אותן יש לבצע בהתאם למצב הספה, ובין היתר הוא כולל גם שירותי תיקון קרעים בספה.

במסגרת שירות תיקון קרעים בספה אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם את כל הפעולות המקצועיות הבאות:

·טיפול נקודתי המיועד לתיקון סדקים הנוצרים על גבי מושבי הספה

· טיפול נקודתי המיועד לתקן קרעים

· טיפול נקודתי בקרעים באמצעות תפירת פרמים

· הסתרת קרעים בצורה אמנותית באמצעות "פצ'ים"

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5
תיקון קרע בספה

תיקון קרע בספה- כיצד?

כפי שציינו למעלה, תיקון קרעים בספה מומלץ לבצע כאשר החור או הקרע נמצא בתחילת דרכו. הזנחה של קרע קטן כיום תוביל לקרע גדול בשלב מאוחר יותר. האורך המרבי של קרע אותו ניתן לתקן עומד על 10 ס"מ. מעבר למידות אלו, הליך התיקון כמעט ואיננו אפשרי, דבר המחייב אתכם למצוא פתרונות אחרים לקרע, לרבות, החלפת הספה או המערכת במלואה.

אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו ליהנות משירותי תיקון קרעים בכל סוגי הספות ומערכות הישיבה, לרבות, ספות עור, ספות בד, כורסאות טלוויזיה, כיסאות מנהלים או כיסאות מחשב ועוד. הידע המקצועי העומד לרשותנו מבטיח לכם את פעולת התיקון האיכותית ביותר.

בנוסף לשירותי תיקון קרעים בספות בד או ספות עור, תוכלו למצוא אצלנו עוד מגוון נרחב של שירותי תיקון וחידוש מערכות ישיבה מכל סוג. בין יתר השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידינו תמצאו: שירותי הסרת כל סוגי הכתמים משטח הספה, שירותי הקשחת מושבים, שירותי הצבת רצועות מתיחה, שירות תיקוני צבע בספות עור, שירותי תיקון שריטות ושפשופים מספות עור, שירות מנע הדוחה כתמים ועוד מגוון נרחב של פעולות ושירותים מקצועיים המוצעים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לנקות או לתקן את מערכות הישיבה העומדות לרשותו.

תיקון קרע בספה- שירות גדול במחיר קטן!

תיקון קרעים בספה הינו שירות המאפשר לכם לפתור בעיות גדולות בהמשך, וזאת במידה ופניתם אלינו כאשר הקרע הינו זניח וניתן לתיקון. שירות זה מוצע לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח, ולכן אין לכם כל סיבה להסס- ברגע שזיהיתם קרע קטן בספה- פשוט הרימו אלינו טלפון ואנו בדרך אליכם.

פוסטים נוספים בנושא :

מוצרים לניקוי עצמי - "בשיטת עשה בעצמך"

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים