תיקון ספות

תיקון ספות הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. שירות זה מיועד לכל סוגי הספות (ספות עור וספות בד), והוא מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממספר רב של פעולות המותאמות למצבה הנוכחי של הספה העומדת לרשותכם. 

תיקון ספות
נגן וידאו
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

תיקוני ספות כחלק משירותי חידוש סלונים

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות לכל הבעיות העלולות לצוץ במערכות הישיבה או הספות המצויות בביתכם או בבית העסק אותו אתם מנהלים. בין יתר הפעולות המקצועיות שלנו תמצאו:

 • הקשחת מושבים וחיזוק המושב באמצעות רצועות מתיחה
 • תפירת פרמים פרומים ותיקון קרעים
 • תיקוני שריטות ושפשופים
 • טיפולים נקודתיים להסרת כל סוגי הכתמים
 • תיקון קרע בספה
 • תיקוני צבע בספות עור ושינויי גוון בספות בד
 • טיפול נקודתי בסדקים הנוצרים לעיתים בספות עור
 • מילוי ספוגים בהתאם למידת הקשחת המושבים
 • טיפול מונע לדחיית כתמים
 • ועוד מגוון נרחב של פעולות ושירותים המוענקים בהתאם למצבה הנוכחי של הספה.
 • חשוב לדעת – כל שירותי התיקון המקצועיים שלנו מיושמים במסגרת התאמת אופן התיקון להרכב סיבי הבד או סוג העור המרכיב את מערכות הישיבה או הספות העומדות לרשותכם.
תיקון ספות

תיקון ספות מעור - כל סוגי הספות במקום אחד!

אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו ליהנות משירותי תיקון ספות המיועדים לכל סוגי הספות, החל מספות בד בנות 2 ו-2 מושבים, דרך ספות עור בכל גודל ועד לספות יחיד ומיטות נוער. כמו בכל שירות מקצועי אחר שלנו, גם שירותי תיקון ספות הינם שירותים המוצעים לכם בפריסה ארצית, ואף הם מתקיימים בבית הלקוח, דבר החוסך לכם לא מעט כסף בכל הקשור להובלת הספה ממקום למקום.

תיקון ספות בבית הלקוח

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, עובדים עם כל השמות הגדולים בתחום הריהוט. במסגרת העבודה השוטפת שלנו, אנו מבצעים פעולות תיקון, חידוש וניקוי לכל מערכות הישיבה ולכל פריטי הריהוט של כל השמות הגדולים. היכולות המקצועיות שלנו בשילוב השירות האישי והיחס האישי אותו אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח, הן הסיבות ההופכות אותנו לאחת החברות הגדולות, החשובות והמובילות ביותר בישראל בכל הקשור לתיקון מערכות ישיבה וספות מכל סוג.

במידה וגם אתם מעוניינים לחדש או לתקן את מערכות הישיבה העומדות לרשותכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר מיידי, וליהנות מהיצע נרחב של פתרונות תיקון, חידוש ושדרוג המותאמות לכל סוגי מערכות הישיבה.

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »