תיקון ספות מעור

תיקון ספות מעור הוא שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות, החברה המובילה בתחום ניקוי, תיקון וחידוש של כל סוגי מערכות הישיבה. שירות זה, כמו כל שירות אחר שלנו, מוצע לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר שאלות ותשובות נפוצות בכל הקשור לתיקון ספות מעור.

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

מהו הליך תיקון ספות מעור ומה הוא כולל?

הליך תיקון ספות מעור הינו הליך מקצועי המיושם על ידי בעלי מקצוע מנוסים המתמחים בביצוע עבודות ניקוי, חידוש ותיקון מערכות ישיבה מעור. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, הליך תיקון ספות מעור כולל את כל הפעולות המקצועיות הבאות: שירותי תיקון והקשחת מושבים, שירותי מילוי ספוג בכריות ובמושבי הספה, שירותי תיקון שריטות ושפשופים המופיעים על גבי הספה כתוצאה מבלאי, שירותי חידוש צבע העור באמצעות צביעת שכבת הלקה, תיקוני קרעים, שירותי הסרה וניקוי של כל סוגי הכתמים העלולים להופיע על גבי הספה ועוד מגוון נרחב של שירותים המותאמים לסוג העור.

באופן עקרוני, ניתן לבצע הליך תיקון ספות מעור לכל סוגי הספות ומערכות הישיבה מעור. אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מתמחים בביצוע עבודות תיקון של ספות המיוצרות מכל סוגי העור הקיימים, לרבות, ספות מעור נאפה, ספות עור פיגמנט, ספות עור אניליין וסמי אניליין, ספות עור מסוג נובוק, ספות עור בייקסט, ספות עור מסוג פולאפ ועוד.

תיקון ספות מעור

מהם שירותי הצביעה המוענקים במסגרת תיקון ספות מעור?

קרעים הנוצרים על גבי ספות עור עלולות להוביל להשחתת המערכת, וזאת גם במקרים בהם החור או הקרע הנוצר נראה לכם שולי ולא חשוב. באופן עקרוני, קרע הנוצר בספת עור ניתן לתיקון במידה והוא איננו עולה 10 ס"מ, קרעים מעבר ל-10 ס"מ נחשבים לקרעים מורכבים יותר אותם קשה יותר לאחות.

תיקוני צבע המוענקים במסגרת שירותי תיקון ספות מעור כוללים צביעת שכבת הלקה של העור. צביעה זו מתבצעת באמצעות צבע מיוחד הנרכש על ידינו בהתאם לגוון העור. פעולות חידוש הצבע הינה פעולה המחזיקה מעמד לאורך זמן, והיא מאפשרת לכם ליהנות ממראה מחודש ומניחוח מחודש של העור.

מה הם היתרונות המקצועיים של חברת שחר ניקוי ספות בכל הקשור לתיקון ספות מעור?

כחברה מובילה בתחומי הניקוי, התיקון והחידוש של כל סוגי מערכות הישיבה הקיימות, אצלנו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של יתרונות מקצועיים הכוללים בין היתר: היצע נרחב של שירותים המאפשרים לכם ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות במקום אחד, שירותי תיקון ספות מעור בבית הלקוח, שירותי תיקון ספות מעור בפריסה ארצית, שירותי תיקון המיושמים על ידי צוות מקצועי ומנוסה, ומעל הכול, שירות ויחס אישי המוענק לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

פוסטים נוספים בנושא :