כל מה שחשוב לדעת של שירותי תיקון ספות מבד

תיקון ספות מבד הוא שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי חברתנו. מה כולל השירות ולאילו ספות בד הוא מיועד? על כך ועוד בשורות הבאות. תיקון ספות מבד הוא אחד השירותים המקצועיים הנפוצים ביותר על ידי חברתנו. שירות זה מתמקד בביצוע עבודות תיקון מגוונות המותאמות למצבה הנוכחי של הספה בטרם תחילת העבודה. במסגרת השירות תוכלו למצוא את כל עבודות התיקון הבאות:

· ניקוי והסרה של  כל כתמי הלכלוך העלולים להופיע על גבי מושבי הבד

· תיקון והקשחת מושבים –במסגרת השירות תוכלו ליהנות גם משירותי מילוי ספוג למושבי הספה ולכריות הספה.

· תיקון קרעים ותפירת פרמים

·  טיפול נקודתי המונע ודוחה כתמים

· ניקוי ריפודים

· שירותי שאיבת אבק בעוצמה מרבית

ועוד מגוון נרחב של פעולות מקצועיות המותאמות להרכב סיבי הבד של הספה או מערכת הישיבה.

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

תיקון ספות מבד- מאפייני השירות

שירותי תיקון ספות מבד המוצעים לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות, הם שירותים מקצועיים המתאפיינים בין היתר במאפייני השירות הבאים:

· שירותי תיקון ספות מבד בכל רחבי הארץ

· שירותי תיקון ספות מבד בבית הלקוח

· שירותי תיקון ספות מבד הנמשכים בין שעה לשלוש שעות, וזאת בהתאם לאופי המערכת וגודלה

· שירותי תיקון ספות מבד המתקיימים רק לאחר אבחון הרכב סיבי הבד ממנו מיוצרת הספה

·שירותי תיקון המוצעים לכם רק לאחר בדיקה של הספה (במצבה הנוכחי והפגום) ורק לאחר הליך תיאום ציפיות מול הלקוח.

תיקון ספות מבד

תיקון ספות בד בבית הלקוח

תיקון ספות מבד הוא אחד ממגוון נרחב של שירותים מקצועיים המוצעים לכם בכל הקשור לחידוש, תיקון וניקוי מערכות ישיבה וספות. כחברה מובילה בתחום זה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים הכוללים בין היתר:

·  חברה גדולה ומובילה הפועלת בפריסה ארצית

·  ידע מקצועי מורחב בכל הקשור לתיקון וחידוש מערכות ישיבה מכל סוג

· היצע נרחב של שירותי ניקוי,חידוש ותיקון ספות ומערכות ישיבה במקום אחד

· יכולות מקצועיות המאפשרות לנו להתמודד עם כל ספה, בכל גודל וכמעט בכל מצב!

· צוותי עבודה מנוסים ומיומנים

· מתן שירותי אישי בבית הלקוח

· מתן אחריות על העבודה.

תיקון ספות מבד - כל היתרונות

בנוסף לכל היתרונות המופיעים לעיל, אנחנו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם שירותי ייעוץ והכוונה בכל הקשור לתחזוקת הספות ומערכות הישיבה המצויות בביתכם. שירות זה ניתן במסגרת שירותי תיקון ספות מבד או מעור, והוא מוענק לכם כמו כל שירות אחר שלנו ברמה האישית ועל הצד המקצועי ביותר.

אם גם אתם רצים לתקן או לחדש את מערכות הישיבה וספות הבד שלכם, זה הזמן להכיר מקרוב את שחר ואנשי הצוות העושים את העבודה נאמנה לאורך כל ימות השנה.

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »