ריפוד סלונים מחדש

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי ניקוי, תיקון וחידוש מערכות ישיבה. כחלק בלתי נפרד משירותי החברה, אנו מעסיקים באופן קבע רפדים המתמחים בביצוע עבודות ריפוד בהתאם לכל צרכי התיקון והחידוש של מערכות הישיבה מבד או מעור המתקיימות על ידינו.

ריפוד סלונים מחדש
נגן וידאו
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

ריפוד סלונים מחדש - כל שירותי הריפוד במקום אחד

הליך תיקון ספות מעור הינו הליך מקצועי המיושם על ידי בעלי מקצוע מנוסים המתמחים בביצוע עבודות ניקוי, חידוש ותיקון מערכות ישיבה מעור. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, הליך תיקון ספות מעור כולל את כל הפעולות המקצועיות הבאות: שירותי תיקון והקשחת מושבים, שירותי מילוי ספוג בכריות ובמושבי הספה, שירותי תיקון שריטות ושפשופים המופיעים על גבי הספה כתוצאה מבלאי, שירותי חידוש צבע העור באמצעות צביעת שכבת הלקה, תיקוני קרעים, שירותי הסרה וניקוי של כל סוגי הכתמים העלולים להופיע על גבי הספה ועוד מגוון נרחב של שירותים המותאמים לסוג העור. 

באופן עקרוני, ניתן לבצע הליך תיקון ספות מעור לכל סוגי הספות ומערכות הישיבה מעור. אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מתמחים בביצוע עבודות תיקון של ספות המיוצרות מכל סוגי העור הקיימים, לרבות, ספות מעור נאפה, ספות עור פיגמנט, ספות עור אניליין וסמי אניליין, ספות עור מסוג נובוק, ספות עור בייקסט, ספות עור מסוג פולאפ ועוד.

 
ריפוד סלונים מחדש

שירותי ריפוד כחלק משירותי ריפוד סלונים מחדש

כאחת החברות המנוסות והמקצועיות ביותר בתחום חידוש ותיקון מערכות ישיבה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, רואים בשירותיו המקצועיים של הרפד ערך חיוני והכרחי לביצוע עבודות החידוש והתיקון של מערכות הישיבה המקיימות על ידינו. היכולת שלנו להיעזר בשירותיהם המדויקים והמקצועיים של הרפדים העומדים לרשותנו, מבטיח לקהל לקוחותינו שירות מקצועי ואיכותי יותר. השילוב בין הדיוק והידע המקצועי של הרפד לבין הידע והניסיון המקצועי שלנו בתחומי תיקון וחידוש מערכות ישיבה, מאפשר לכם ליהנות מתוצאה מושלמת למערכת הישיבה, הן באיכות המראה והן בנוחות הישיבה או השכיבה על גבי המערכת.

ריפוד סלונים מחדש

אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו ליהנות מכל שירותי הניקוי, החידוש והתיקון של מערכות הישיבה בכל רחבי הארץ. היצע השירותים שלנו המוצע לכם בפריסה ארצית, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות משירותי ריפוד מקצועיים בכל נקודה ונקודה בארץ. במסגרת השירות, צוותי העבודה המיומנים שלנו מגיעים אל ביתכם (או לכל נקודה אחרת בה מוצבת מערכת הישיבה). במהלך הביקור צוותי העבודה שלנו בוחנים את סוג המערכת העומדת לרשותכם ואת צרכי התיקון, הניקוי או החידוש. עם סיום הבדיקה, אנשי הצוות מקיימים יחד איתכם הליך תיאום ציפיות אשר נועד להבטיח לכם את התוצאה המיטבית ביותר. לאחר אישור העבודה מצידכם, אנשי הצוות "נכנסים" לפעולה, ובזמן הקצר ביותר (ועל הצד המקצועי ביותר) הם מבצעים את כל פעולות הניקוי, התיקון והחידוש של מערכות הישיבה. מכיוון שהשירות מתקיים בבית הלקוחות, אנחנו ב-שחר ניוקי ספות, שמים דגש נרחב על מתן שירות הוגן, אמין וזמין. אצלנו לא תמצאו פשרות מקצועיות ועיגולי פינות, ואצלנו לא תמצאו חוסר יושר או אי עמידה בלוחות זמנים,

אצלנו כן תמצאו: צוות מקצועי, מיומן ומנוסה, מגוון נרחב של פתרונות בזמן אמת , ידע מקצועי מורחב , שירות מכל הלב והקשבה מלאה לצרכי הלקוח! זה הזמן להכיר מקרוב את שחר ואנשי הצוות, וליהנות מהיצע נרחב של פתרונות ושירותים המותאמים לכל סוגי מערכות הישיבה.

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :