צביעת סלונים מעור

צבעו של סלון העור שלכם הלך ודעך עם השנים? רוצים להשיב את הברק והמראה הרך לסלוני העור שלכם? זה הזמן להכיר מקרוב את שירותי צביעת סלונים מעור המוצע לכם על ידי שחר ניקוי ספות, חברה המתמחה במגוון נרחב של פעולות ניקוי, חידוש, צביעה, תיקון ושדרוג לכל מערכות הישיבה הקיימות, לרבות, סלונים, ספות ומערכות ישיבה נוספות מעור. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי צביעת סלונים מעור. זה הזמן להחזיר את הברק לעור…

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

צביעת סלונים מעור- מתי זה הכרחי?

סלוני עור (גם האיכותיים והיוקרתיים ביותר) עלולים לסבול באופן טבעי מדהייה מתמשכת של צבע העור, וזאת בשל השימוש הקבוע והיומיומי במערכות הישיבה. דהיית צבע העור עלולה להוביל ללא מעט נזקים באיכות המערכת, וברוב המקרים היא מובילה להופעת סדקים על גבי העור וכפועל יוצא מכך לחוסר נוחות במהלך הישיבה או השכיבה על גבי המערכת.

צביעת סלונים מעור הינה פעולה מקצועית המומלצת לכל אחד ואחת מכם המחזיק ברשותו סלון עור. את הפעולה מומלץ ליישם אחת לשנה-שנתיים, וזאת בלי קשר למצב דהיית צבע העור. יישום הפעולה כחלק מתחזוקת המערכת, תבטיח גם לכם ליהנות ממערכת איכותית ובעלת מראה חדיש לאורך זמן.

צביעת סלונים מעור מיושמת באמצעות צביעת שכבת הלקה של העור. אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מיישמים את הליך הצביעה במסגרת שירותי ניקוי או חידוש סלוני עור המוענקים על ידינו, או לחילופין, במסגרת שירותי ספציפי המתמקד בהליך צביעת שכבת הלקה בלבד. בין יתר היתרונות הנלווים לפעולות הצביעה המיושמות על ידינו תמצאו:

  • הוספת שכבת ברק המגנה על העור מפני לכלוך נוקשה
  • הוספת אלסטיות למושבי הסלון
  • שיפור משמעותי בכל הקשור לנוחות הישיבה
  • מגע רך ונעים של סלון העור
  • פעולה התורמת רבות לשימור איכויות המערכת הסלונית לאורך שנים
  • השבת ניחוח העור לחלל הסלון
  • יכולות ניקוי יעילות יותר
חידוש ספות

צביעת סלונים מעור- כיצד?

כאמור לעיל, פעולת הצביעה מומלצת במסגרת שירות ניקוי ספות מעור, המוענק אף הוא על ידי חברת שחר ניקוי ספות. עם סיום הליך הניקוי ניתן לאבחן בצורה יעילה יותר בשינוי מרקמי הצבע ובפגמי הצבע המופיעים על גבי שכבת הלקה של העור.

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מבצעים את הליך הצביעה באמצעות מכשור התזה מקצועי המיועד במיוחד לצביעת סלוני עור. החומר בו אנו עושים שימוש לצרכי הצביעה הינו חומר ידידותי המותאם לכל סוגי העור הקיימים בשוק. כמו כן, תוכלו לבחור בין סגנונות צביעה שונות באמצעות לקה –מט, לקה –מבריקה וצבעי משי.

פעולת הצביעה תשדרג באופן משמעותי את מראה הסלון, ואף תתרום רבות לנוחות הישיבה והשכיבה על גבי המערכת, וזאת הודות לשמירה על האלסטיות (גמישות) של העור.

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »