סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

סוג עור - נאפה

עור נאפה

סוגים שונים של עור כמו נאפה הוא אחד מעיבודי העור הפופולאריים והנפוצים ביותר בתעשיית הריהוט העולמית. עיבוד זה של העור מתאפיין באי ספיגת נוזלים ומראה פלסטי, ובכל המקרים הוא מגיע כמשטח צבע אחיד. מאפיין נוסף של עור בעיבוד "נאפה" הוא אופן הניקוי הקל והנוח של העור.

סוג עור - אניליין

עור אניליין

סוגים שונים של עור כמו עיבוד עור אניליין נחשב לאחד מעיבודי העור היוקרתיים ביותר, וזאת בשל העובדה שהוא מגיע עם מראה טבעי. מאפייני מערכות ישיבה אשר נוצרו מעיבוד עור אניליין הם: ספיגת נוזלים, איננו מכיל שכבות צבע ולכה על גבי העור, חושף את המרקם הטבעי של עור הבהמה ממנה הוא הגיע. כמו כן, עור אניליין מתאפיין במגע רך ונעים.

ניקוי ספות עור

סוגים שונים של עור - עור פולאפ

עור פולאפ

עור זה מעובד בצורה ייחודית והוא נחשב לעור היוקרתי והייחודי ביותר הקיים בתעשיית הריהוט. המראה הטבעי של העור מגיע עם סימני שפשוף והוא נחשב גם לעור "נושם". עור מסוג פולאפ חשוף יותר מכל סוג אחר של עור לצבירת כתמים, ולכן מומלץ לבצע טיפול דוחה כתמים אחת למספר חודשים על גבי מערכת ישיבה מעור זה.

סוגים שונים של עור - עור נובוק

עור נובוק

עור נובוק הוא אחד מאחדים של סוגים שונים של עור הנעימים ביותר למגע, והוא למעשה חלקו העליון על עור הבהמה. עור זה משנה את צבעו במהלך העברת היד על גבי העור (ומרוב שהוא נעים למגע יש סיכוי שתתמכרו להעברת היד על גבי העור). עור מסוג זה איננו ניתן לצביעה והוא נחשב לאחד מסוגי העור המאתגרים והקשים ביותר לניקוי.

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מתמחים בביצוע פעולות ניקוי וחידוש של כל מערכות הישיבה הקיימות, לרבות, מערכות ישיבה וספות מעור. הידע המקצועי שלנו בשילוב חומרי הניקוי ותרסיסי הניקוי בהם אנו עושים שימוש, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מתוצאת ניקוי מבריקה במיוחד, וזאת בהתאם לסוג העור הניצב בפנינו. שירותי הניקוי שלנו מוענקים לכם בפריסה ארצית, והם מיושמים במסגרת הגעתנו אל בית הלקוח לצורך ביצוע פעולות הניקוי.

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :