ניקוי עור

ניקוי עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מיועד הן לצרכי ניקוי מערכות ישיבה מעור והן לצרכי ניקוי מושבי רכב מעור. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות הליך ניקוי עור.

ניקוי עור
נגן וידאו
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

ניקוי עור – כל האפשרויות

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מתמחים בניקוי כל סוגי העור האפשריים, לרבות, עור נאפה, עור נובוק, עור אניליין ו-סמי אניליין, עור בייקסט, עור פולאפ ועוד. הידע המקצועי המורחב שלנו בתחום ניקוי מערכות ישיבה, מאפשר לנו להתאים את אופן פעולות הניקוי לסוג העור ולמבנה מערכות הישיבה או מוצרי העור האחרים. שירותי ניקוי עור המיושמים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות, מוצעים לכם בכל רחבי הארץ והם מתקיימים בבית הלקוח. דבר המאפשר לכם ליהנות משירות זמין ואיכותי המגיע עד אליכם, וכל זאת מבלי שתדרשו לנייד מוצרי עור ומערכות ישיבה מעור מחוץ לביתכם. פעולות הניקוי המיושמות על ידינו הן פעולות סטריליות שאינן מותירות כל לכלוך או סימני עבודה אחרים בשטח הבית.

במסגרת הליכי ניקוי עור, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מבצעים עבורכם מגוון נרחב של פעולות ניקוי מקצועיות המיועדות בין היתר לצרכי ניקוי סימני זיעה, ניקוי שפשופים ושריטות המופיעים על גבי העור, ניקוי כתמי יין, ניקוי כתמי הפרשות למחזיקי חיות מחמד (דם, צואה, שתן), ניקוי כתמי צבע (דיו, טושים, צבעי פנדה, צבע קיר), ניקוי צבעי מאכל ושאריות מזון ועוד. כמו כן, אנו מחתמים בצביעת שכבות לקה על גבי העור ובחידוש מערכות ישיבה מעור.

ניקוי עור- למה זה הכרחי?

מערכות ישיבה, או כל מוצר אחר מעור, צובר עם הזמן לכלוך ושומן העלול לייצר כתמים שומניים גדולים ועיקשים. חוסר טיפול שוטף במערכות ישיבה מעור עלול להוביל גם להיווצרות סדקים ו-"פיצוצי עור" המשפיעים על צבע העור. תחזוקה שוטפת באמצעות חומרי ניקוי המותאמים לסוג העור בשילוב פעולות ניקוי מקצועי המוצע לכם על ידינו, יבטיח גם לכם מוצרי עור איכותיים ונעימים למגע, שכיבה או ישיבה לאורך שנים.

שירותי ניקוי עור המוצעים לכם על ידי שחר ניקוי ספות, מיועדים לכל מוצרי העור הקיימים בסביבת הביתית או במסגרת השימוש היומיומי. בין יתר מוצרי העור בהם אנו מתחמים בביצוע פעולות ניקוי תמצאו: מערכות ישיבה מעור, ספות עור, כורסאות עור, כיסאות מנהלים מעור, כיסאות מחשב מעור, דום המיוצר מעור, כיסאות עם מעטפת ריפוד מעור, מושבי רכב מעור ועוד.

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם שירותי ייעוץ והכוונה בכל הקשור לתחזוקת מוצרי העור העומדים לרשותכם, וזאת במסגרת שירותי הניקוי המקצועי אותו מומלץ לבצע אחת לשנה –שנתיים. צרו עימנו קשר עוד היום, וגם אתם תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של שירותים ופעולות ניקוי המותאמות לכל סוגי העור.

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :