ניקוי ספות- מה זה בכלל?

ניקוי ספות הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירות זה. במידה וגם אתם מחזיקים בביתכם או בבית העסק שלכם ספות ומערכות ישיבה הזקוקות להליך ניקוי, חידוש או תיקון, אתם חייבים לקרוא את השורות הבאות. בשנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות לשירותי ניקוי ספות המוענקים לכם על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום זה. שירותים אלו מותאמים לכל סוגי הספות ומערכות הישיבה, החל מספות בד, דרך ספות בד ועד לספות מעוצבות וכורסאות טלוויזיה. כחברה מובילה בתחום, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם שירות מקצועי, יעיל, מהיר ונוח המתקיים בבית הלקוח, דבר המאפשר לכם ליהנות משירותי ניקוי ספות מבלי לנייד את מערכת הישיבה מחוץ לכותלי המקום בו היא נמצאת כרגע.

0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

מספר מילים על ניקוי ספות

ניקוי ספות המיושם על ידי שחר ניקוי ספות, הינו שירות המותאם לכל סוגי מערכות הישיבה והספות, והוא מסוגל להתמודד עם כל סוגי הלכלוך והכתמים הנוקשים ביותר המופיעים על גבי מערכת הישיבה או הספה. בין יתר הכתמים המוסרים על ידינו במהלך הליך הניקוי תמצאו: כתמי מים (קפה, תה, שתייה קלה או מוגזת), כתמי צבע (לורדים, טושים, צבעי פסטל ושמן, צבע קיר וכו), כתמי הפרשות (זיעה, צואה, שתן, דם), כתמים שומניים הנוצרים כתוצאה משאריות מזון או צבעי מאכל, כתמי יין, כתמים הנוצרים כתוצאה מחשיפה ישירה וממושכת של מערכת הישיבה לקרני השמש ועוד מגוון נרחב של כתמים העלולים להופיע על מערכות הישיבה שלכם.

מערכות ישיבה בכלל וספות עור או בד בפרט, הן אחד מפריטי הריהוט השימושיים ביותר, וכפועל יוצא מהשימוש הקבוע והמתמשך, הן עלולות לסבול מבלאי כזה או אחר הנוצר בין היתר מהופעת כתמי זיעה וכתמי לכלוך אחרים.

אי ניקוי וחוסר תחזוקה שוטפת של הספה או מערכת הישיבה, עלולה להוביל למספר סוגי בלאי קשים במיוחד, לרבות, היווצרות סדקים או "פיצוצי עור" בספות עור, היווצרות פרמים וקרעים בספות בד ועור, שינויי גוון של הבד או העור ועוד.

ניקוי ספות - ניקוי ספות בבית הלקוח

ניקוי ספות- למה זה כל כך חשוב?

שירותי הקשחת מושבים המוענקים לכם ב-שחר ניקוי ספות, מיועדים לכל אחד ואחת מכם, המעוניין לחדש את מראה מערכת הישיבה העומדת לרשותו, ובמקביל ליהנות גם משיפור משמעותי בכל הקשור לנוחות הישיבה על גבי המערכת.

שירות מקצועי זה מיועד הן לאנשים פרטיים והן לחברות, משרדים ובתי עסק המעוניינים לשפר, לחדש, לשדרג ולתקן את מערכות הישיבה העומדות לרשותם. כחברה מובילה בתחום ניקוי וחידוש הספות ומערכות הישיבה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם צוותי עבודה בכל רחבי הארץ, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממכלול השירותים המקצועיים שלנו, וכל זאת בהתאם לצרכי התיקון, החידוש, הניקוי והשדרוג של מערכות הישיבה העומדות לרשותכם.

ניקוי ספות בבית הלקוח

אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא מגוון נרחב של שירותי ניקוי המותאמים לכל סוגי מערכות הישיבה. שירותים אלו מיושמים בהתאם לסוג סיבי הבד במקרה של ניקוי ספות בד, ולכל סוגי העור הקיימים במקרה של ניקוי ספות עור. בנוסף לשירותי הניקוי המקצועיים המיושמים על ידינו, תוכלו ליהנות גם משירותי חידוש ותיקון ספות הכוללים בין היתר: הקשחת מושבים, החלפת ספוגי מילוי, חיזוק רצועות תמיכה המופיעות בתחתית מושבי הספה, צביעת שכבת הלקה בספות עור, תיקון קרעים ועוד. אם גם אתם זקוקים לשירותי ניקוי ספות עור או בד, זה הזמן להכיר מקרוב את שירותי הניקוי המקצועיים המוצעים לכם על ידי שחר ניקוי ספות.

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »