ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

ניקוי ספות עור
נגן וידאו
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

ניקוי ספות עור בבית הלקוח

מערכות ישיבה מעור, לרבות, ספות עור, עלולות לסבול מבלאי המשפיע בצורה ניכרת על מראה העור ונוחות הישיבה על גבי המערכת. הסיבות המובילות לבלאי הן רבות ומגוונות ובין היתר הן כוללות: הצטברות לכלוך השוקע במעטפת העור וגורם להופעתם של כתמים שמנוניים, תחזוקה שוטפת לקויה בכל הקשור להברשת משטח הישיבה מעור, דהיית צבע משכבת הלקה המגנה על העור ועוד.

חוסר טיפול הולם וראוי בספות העור עלול להוביל לתופעות בלאי כגון: היווצרות סדקים בעור והיווצרות קרעים ופתחים במעטפת העור. תופעות אלו גורמות גם לספות היוקרתיות ביותר להיראות מוזנחות וישנות, ולכן מומלץ לבצע תחזוקת ניקוי שוטפת בהתאם לסוג העור, וכמו כן, לקיים פעולות ניקוי ספות עור מקצועי אחת למספר חודשים.

אנחנו ב-שחר ניקוי עור, פיתחנו עבורכם שיטת ניקוי מקצועית ומקיפה המתמודדת בהצלחה יתרה עם כל סוגי הכתמים העלולים להופיע על גבי ספות העור. שיטת הניקוי המקצועית שלנו מסוגלת להתמודד עם סימני שפשוף, שריטות וחתכים המופיעים על גבי מעטפת העור, סימני צבע של טושים, עטים וצבעי שמן, סימנים הנגרמים כתוצאה משאריות מזון וצבעי מאכל ועוד מגוון נרחב של כתמי לכלוך הנוצרים בין היתר מהפרשות של חיות מחמד.

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור - הסרת כל סוגי הכתמים בטיפול אחד!

שירותי ניקוי ספות מעור המוצעים לכם על ידי שחר ניקוי ספות, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות משירות מהיר, מקצועי ויעיל במיוחד. שירות זה פועל ברמה הארצית והוא מתקיים בבית הלקוח. שיטת הניקוי המקצועית שלנו מיושמת במספר שלבים הכוללים בין היתר:

  • הגעת צוות הניקוי אל בית הלקוח.
  • בדיקת סוג העור והתאמת אופי הליך הניקוי לסוג זה.
  • תיאום צפיות אל מול הלקוח בנוגע לתוצאה הסופית.
  • יישום פעולות הניקיון בפועל באמצעות חומרי ותרסיסי ניקוי איכותיים המותאמים לסוג העור.
  • הדרכת הלקוח בנוגע לאופן תחזוקת הניקוי השוטפת.

בחלק מהמקרים, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות מעור, מעמידים לרשות קהל לקוחותינו, מגוון נרחב של שירותי חידוש, תיקון, שדרוג וצביעת ספות עור.

ניקוי ספות מעור- כיצד זה עובד?

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות מעור, מעמידים לרשותכם מכלול שלם של שירותים המאפשרים לכם ליהנות ממראה סלון מחודש לאורך זמן. כל אחד מהשירותים שלנו מיושם על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, העוסקים בתחומי החידוש וניקוי מערכות ישיבה מזה זמן רב. בנוסף, צוותי הניקוי שלנו עושים שימוש בחומרי ותרסיסי הניקוי האיכותיים ביותר, ולכם נותר רק ליהנות מסלון עור נקי, מבריק ומצוחצח…

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :