ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מתמקד בהסרת כתמי לכלוך נוקשים ועיקשים המופיעים על גבי הספה, והוא מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש את מראה הספה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות אופן תחזוקת הניקוי ברמה השוטפת על ידיכם.

ניקוי ספות בד
נגן וידאו
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

ניקוי ספות בד - מה חשוב לדעת על ניקוי ספות בד באופן עצמאי?

ניקוי ספות בד הינה פעולה המתקיימת הן במסגרת תחזוקה שוטפת של מערכות הישיבה המיוצרות מבד, והן במסגרת שירותי ניקוי ספות בד מקצועיים המוענקים לכם על ידי שחר ניקוי ספות. פעולת ניקוי ספות בד ברמה היומיומית והשוטפת מומלצת באמצעות שואבי אבק ומטליות ניקוי יבשות. 

מה אסור לעשות? 

·         בשום פנים ואופן אל תרטיבו את ספת הבד שלכם. הרטבת הספה עלולה לייצר רטיבות שאיננו מתייבש בצורה ההולמת, וכפועל יוצא מכך עלול להיווצר כתם עובש המוביל לריחות צחנה.

·         בשום פנים ואופן אל תעשו שימוש במברשות מכל סוג- ניקוי ספות בד באמצעות מברשת כזו או אחרת עלולה להוביל לפרימת סיבי הבד.

מה מומלץ לעשות?

·         עשו שימוש בחומרי ניקוי המותאמים להרכב סיבי הבד ממנו מיוצרת מערכת הישיבה או הספה שלכם. הקפידו על ייבוש חומרי הניקוי מייד לאחר ביצוע פעולת הניקוי.

·         עשו שימוש קבוע (אפילו ברמת היומיום) במכשירי שאיבת אבק. פעולה זו מיועדת להסרה וניקוי של כתמי אבק, חול, שערות וכדומה.

מתי מומלץ לעשות שימוש בשירותי ניקוי ספות בד מקצועי?

ניקוי ספות בד ברמה המקצועית מומלץ לבצע במסגרת תחזוקה שוטפת אחת לשנה- שנתיים, וזאת על מנת להסיר כתמים הסמויים מהעין הנוצרים עקב חיכוך הגוף במושבי הספה לאורך הזמן. כמו כן, חובה לבצע את שירותי הניקוי המקצועיים בכל אותם מקרים בהם מופיעים כתמים עיקשים ונוקשים על גבי הספה. אנחנו בחברת שחר ניקוי ספות, מתמחים בניקוי ספות ומערכות ישיבה מבד. שירותי הניקוי שלנו מיועדים להסרת כתמי צבע, כתמי דיו, כתמי יין, כתמי זיעה, צואה ושתן, כתמי שומן ועוד מגוון נרחב של כתמים העלולים להופיע על גבי ספת הבד שלכם.

ניקוי ספות בד - שחר ניקוי ספות- כל היתרונות

כחברה מובילה בתחום ניקוי כל סוגי מערכות הישיבה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מאפשרים לכם ליהנות מהיצע נרחב של יתרונות בכל הקשור לניקוי ספות בד. בין יתר היתרונות שלנו תמצאו:

  • פעולת הכנה מוקדמת להליך הניקוי- פעולה זו מיועדת לצרכי אבחון מדויק של הרכב סיבי הבד. האבחון מאפשר לנו להתאים את חומרי ותרסיסי הניקוי בהם נעשה שימוש במהלך פעולות הניקוי.
  • פריסה ארצית ושירות בבית הלקוח
  • שימוש בחומרי ניקוי ותרסיסי ניקוי איכותיים ומקצועיים המותאמים לכל הרכב סיבי הבד האפשריים
  • ידע מקצועי מורחב בניקוי ספות בד
  • שירות, זמינות ואחריות.
חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »