ניקוי ספה משתן

ספות עור או בד, עלולות להיפגע בצורה קשה ביותר מכתמי שתן המופיעים על גביהן. הפרשות שתן עלולות להופיע על גבי מערכות הישיבה במקרים בהם בני המשפחה מגדלים חיית מחמד בתוך הבית, במקרים בהם אחד מבני המשפחה סובלת ממוגבלות פיזית קשה או אחרת המשפיעה על יציאת השתן ובמקרים בהם ישנו תינוק או פעוט בבית. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא שירות מקצועי המיועד לניקוי כתמי שתן מספות הבד או העור, וזאת במסגרת שירותי ניקוי ספות ומערכות ישיבה.

ניקוי ספה משתן
נגן וידאו
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

ניקוי ספה משתן לכל סוגי הספות

ניקוי ספה משתן הינו שירות המתמקד בהסרת כתם השתן מספות בד או עור. הליך הניקוי מיושם באמצעות חומרי ותרסיסי ניקוי איכותיים המותאמים לסוג סיבי הבד או סוג העור המרכיב את הספה. השירות המוצע לכם על ידי שחר ניקוי ספות בכל הקשור לניקוי ספה משתן, מתקיים אומנם בבית הלקוח, אך בחלק מהמקרים, אנו מובילים את הספה (על חשבוננו) למכבסות ושירותי ייבוש.

על מנת להסיר את הכתם בצורה האופטימאלית ביותר, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מקפידים לעשות שימוש בחומרי ותרסיסי ניקוי המותאמים לסוג סיבי הבד או העור. האבחנה המדויקת שלנו בסוג סיבי הבד או העור, היא למעשה "הסוד" הטמון מאחורי השירות, וזאת בשל חשיבות הידע הנדרש להתאמת אופי הטיפול לסוג העור או הבד.

ניקוי ספה משתן

ניקוי ספה משתן- גם הריח מתפוגג

אחת "המכות" המלוות את הופעת כתמי השתן על גבי מערכות ישיבה מעור או מבד, היא ריח הצחנה היוצא מתוך המערכת. שירותי הניקוי המקצועיים שלנו, מבטיחים לכם תוצאה מושלמת לא רק בהעלמת הכתם אלא גם בהפגת הריח הלא נעים.

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים הבאים לידי ביטוי בכל הליכי הניקוי אותם אנו מבצעים למערכות ישיבה מכל סוג. היתרונות המקצועיים שלנו מבוססים על ניסיון וידע מקצועי מורחב בתחום ניקוי, חידוש, תיקון ושדרוג ספות ומערכות ישיבה.

מעבר לכך, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות משירות ויחס אישי המלווה את כל פעולות הניקוי המיושמות על ידינו. השירות האישי שלנו כולל בחינה מדוקדקת של סוג סיבי הבד או העור, תיאום ציפיות מול הלקוח ויישום פעולות ניקוי מקצועיות ללא פשרות, וכל זאת על מנת להעמיד לרשותכם את התוצאה המבריקה, הנקייה והאיכותית ביותר הן למראה והן למגע וישיבה על גבי המערכת.

במידה וגם אם מתמודדים עם כתם שתן כזה או אחר המופיע על ספת הישיבה שלכם, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות משירותי ניקוי מקצועיים, זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים המוצעים לכם על ידי שחר ניקוי ספות- חברת הניקוי המובילה והאיכותית ביותר בתחומה. צרו עימנו קשר עוד היום, וגם אתם תוכלו ליהנות מהפתרון לכל כתם לכלוך כזה או אחר המופיע על גבי מערכות הישיבה בביתכם.

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :