ניקוי ספה לבנה מבד

הצבתה של ספה לבנה בשטח הסלון, מהווה אתגר תחזוקתי בכל הנוגע לניקוי הספה ברמה השוטפת. צבעה הבהיר של הספה, הופך כל לכלוך וכל כתם צבע כזה או אחר לבולט יותר. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לניקוי ספות עור או בד בצבע לבן.

ניקוי ספות - ניקוי ספה לבנה
נגן וידאו
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

ניקוי ספה לבנה מבד - כיצד?

הופעתם של כתמי לכלוך על גבי ספות עור או בד בצבע לבן, מחייבים אתכם לפעול באופן המיידי ביותר לצורך הסרתם. בחלק מהמקרים פעולת הניקוי מתאפשרת באמצעות מטלית יבשה הספוגה במעט מים וסבון, ואף מוצרים לניקוי ספות בד,ובחלק מהמקרים, הליך ניקוי מקצועי הוא הפתרון.

ברמת התחזוקה השוטפת, ניקוי ספה לבנה מומלץ לבצע על פי סדר הפעולות הבא:

1. הפקידו לבצע פעולת שאיבה שבועית או יומית בהתאם לאופן השימוש בספה. פעולה זו מיועדת לצרכי ניקוי הספה מסימני אבק, שיער וחול.

2. הפקידו לבצע ניקוי באמצעות מטילת לחה הספוגה במעט מים (עם דגש על המילה: מעט). פעולה זו מיועדת לצרכי הסרת סימני זיעה.

3. הקפידו על פעולת ניקוי חודשית באמצעות תרסיסי ניקוי המותאמים להרכב סיבי הבד או סוג העור. פעולה זו מיועדת להעניק ברק לספה הלבנה שלכם, לשמור על גמישות העור (במקרים של ספת עור לבנה) ועל איכות סיבי הבד (במקרים של ספת בד לבנה).

4. במקרים בהם "נשפך" משקה או במקרים בהם הופיע כתם צבע כזה או אחר על גבי הספה, הפקידו לנגב את המקום באמצעות מטלית לחה הספוגה במעט מים וסבון. חשוב שתבצעו את הפעולה מיד עם הופעת הכתם במקום, וזאת על מנת להסיר את הכתם בטרם ספיגתו בספה. כמו כן, הקפידו לייבש את המקום בגמר הפעולה באמצעות מייבש שיער (פן).

ניקוי ספה לבנה

ניקוי ספה לבנה ברמה המקצועית

ניקוי ספות לבנות הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מאפשר לכם להתמודד עם כל כתמי הלכלוך העלולים להופיע על גבי ספות לבנות מעור או מבד. כמו כל שירות מקצועי אחר המוענק על ידינו, גם ניקוי ספה לבנה, הינו שירות המתקיים בבית הלקוח ובכל רחבי הארץ.

שירותי ניקוי ספה לבנה המוצעים לכם על ידי שחר ניקוי ספות, הינו שירות המיועד לצרכיי התמודדות עם כל סוגי הכתמים האפשריים, לרבות, כתמי צבע, כתמי דיו, כתמי צבע מאכל, כתמי שומן, כתמי דם, צואה ושתן ועוד מגוון נרחב של כתמים וסוגי לכלוך שונים העלולים להופיע על גבי מערכות ישיבה בכלל וספות לבנות בפרט.

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מחזיקים ברשותנו את חומרי הניקוי ותרסיסי הניקוי האפקטיביים והאיכותיים ביותר, וכל זאת על מנת להתמודד עם כל כתם צבע או כתם לכלוך כזה או אחר. במידה וגם אתם רוצים להסיר לכלוך וכתמים עיקשים מהספה הלבנה, זה הזמן להכיר באופן אישי את שחר ואנשי הצוות.

חומר לניקוי ספות בד
חומר לניקוי ספות בד
קרם לניקוי ושימור ספות מעור
ערכה לניקוי ספות מעור
מנטרל ריחות שתן סקנק אודור קונטרול
חומר לנטרול ריח שתן כלבים וחתולים

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »