חידוש ספות עור

רוצים לחדש את מערכות הישיבה הסלוניות שלכם? ספות העור או הבד שלכם זקוקות לשדרוג או ניקיון יסודי? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא מגוון נרחב של שירותי ניקוי וחידוש ספות, שיאפשרו גם לכם לשמור על איכות מערכות הישיבה הסלוניות לאורך שנים.

חידוש ספות היא פעולה המיועדת לצורך שדרוג, חידוש, תיקון וניקוי ספות ישיבה מכל סוג (סלון בד וסלון עור), והיא מיושמת באמצעות מגוון נרחב של פעולות מקצועיות הכוללות בין היתר: ניקוי ריפודים, הסרת כתמים, ניקוי עור, תיקון סדקים בעור, הקשחת מושבים, תפירה מחודשת, תיקון קרעים, התזת לקה לשמירת אלסטיות העור ועוד מגוון נרחב של פעולות המותאמות למצב הספה ומערכות הישיבה הסלוניות העומדות לרשותכם.

 
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

חידוש ספות- למי זה מיועד?

חידוש ספות באמצעות שחר ניקוי ספות הינו שירות המיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לשדרג, לנקות או לתקן את מערכת הישיבה הסלונית העומדת לרשותו. אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם את שיטות החידוש, הניקוי והתיקון המתקדמות ביותר, וכל זאת על מנת לבצע עבורכם את פעולת החידוש המדויקת והיעילה ביותר. חידוש הספה מתבצע לאחר פעולת ניקוי יבש, דבר המבטיח לכם ליהנות גם ממערכת ישיבה מחודשת בהתאם לבעיה המופיעה על גבי הספה (קרע, כתם וכדומה) וגם ממערכת נקייה ובעלת מראה מחודש לאורך זמן.

על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממערכת ישיבה סלונית מחודשת ומשודרגת, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, פיתחנו שיטה מקצועית המסייעת לנו להתמודד בהצלחה יתרה עם כל סוגי מערכות הישיבה הסלוניות הקיימות. שיטה זו כוללת אבחון מדויק של סוג הבד או העור, התאמת פעולת החידוש בהתאם למצב הספה ותיאום צפיות אל מול הלקוח בנוגע לתוצאה הסופית של פעולת החידוש.

לרשותנו, ציוד עזר מקצועי המסייע לנו להעמיד לרשותכם פתרון מקיף לכל בעיה המתעוררת במערכת הישיבה הסלונית, לרבות: תיקון שברים בגוף הספה, תיקון תפרים פרומים, החלפת ספוגים, תיקוני צבע בסלוני עור, הסרת כתמים, תיקוני סדקים בסלוני עור, הקשחת מושבים, ניקוי מושבי עור ועוד מגוון נרחב של פתרונות חידוש המאפשרים לכם ליהנות מסלון משודרג בעל מראה מחודש בחלל המגורים.

חידוש ספות

חידוש ספות במקום אחד!

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות מתמחים בחידוש ספות לכל סוגי מערכות הישיבה הסלוניות של כל החברות והמותגים המובילים. הידע המקצועי אותו צברנו לאורך השנים בשילוב הציוד המקצועי העומד לרשותנו, מאפשר לכם ליהנות מדבר אחד: סלוני ישיבה מחודשים, משודרגים ואיכותיים לאורך זמן.

בנוסף לשירותי החידוש, התיקון והניקיון המוענקים על ידינו, תוכלו ליהנות גם משירותי ייעוץ והדרכה בכל הנוגע לתחזוקת ספות עור או בד מכל סוג. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מהתוצאה הכי מחודשת בשטח-אתם מוזמנים להכיר מקרוב את מכלול השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי שחר ניקוי ספות. אנחנו ממתינים גם לכם…

פוסטים נוספים בנושא :

סוגי עיבוד עור

סוגים שונים של עור וטיפים לניקוי ריפוד

מערכות ישיבה מעור מהוות את אחד מפריטי הריהוט האהובים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של סוגים שונים של עור ואופן הניקוי המומלץ לכל סוג. בנוסף, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ניקוי מערכות ישיבה מעור המוענקים על ידינו ב-שחר ניקוי ספות.

קרא עוד »
ניקוי ספות ברעננה ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכת ישיבה מעור

ניקוי מערכות ישיבה מעור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר המוצעים על ידי שחר ניקוי ספות. שירות זה מוצע לכל אחד ואחת מכם המחזיק בביתו מערכת ישיבה מעור, והוא מוענק לכם בפריסה ארצית ובבית הלקוח. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי ניקוי מערכת ישיבה מעור המוענקים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

ניקוי מקצועי למערכות ישיבה

מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועי למערכות ישיבה העומדות לרשותכם? רוצים לדעת מה כולל הליך הניקוי המקצועי למערכות ישיבה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא את כל הסיבות ההופכות אותנו לחברת ניקוי מערכות ישיבה המובילה בתחומה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידינו.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-שחר ניקוי ספות. מהו הליך הניקוי, לאילו מוצרים הוא מיועד וכיצד ניתן לתחזק את מוצרי הריפוד ברמה השופטת? על כך ועוד בשורות הבאות.

קרא עוד »
איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור

איך מנקים ספות מעור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי שחר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות להתמודדות שוטפת עם ניקוי מערכות ישיבה וספות מעור. כמו כן, תוכלו למצוא בשורות הבאות גם מידע מקצועי אודות שירותי ניקוי ספות עור המוצע לכם על ידי חברתנו.

קרא עוד »
ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידינו ב-ש.ח.ר ניקוי ספות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות השירות ואודות שיטת הניקוי המיושמת על ידינו במסגרת ניקוי ספות עור.

קרא עוד »