חידוש ספות עור

רוצים לחדש את מערכות הישיבה הסלוניות שלכם? ספות העור או הבד שלכם זקוקות לשדרוג או ניקיון יסודי? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-שחר ניקוי ספות, תוכלו למצוא מגוון נרחב של שירותי ניקוי וחידוש ספות, שיאפשרו גם לכם לשמור על איכות מערכות הישיבה הסלוניות לאורך שנים.

חידוש ספות היא פעולה המיועדת לצורך שדרוג, חידוש, תיקון וניקוי ספות ישיבה מכל סוג (סלון בד וסלון עור), והיא מיושמת באמצעות מגוון נרחב של פעולות מקצועיות הכוללות בין היתר: ניקוי ריפודים, הסרת כתמים, ניקוי עור, תיקון סדקים בעור, הקשחת מושבים, תפירה מחודשת, תיקון קרעים, התזת לקה לשמירת אלסטיות העור ועוד מגוון נרחב של פעולות המותאמות למצב הספה ומערכות הישיבה הסלוניות העומדות לרשותכם.

 
0
לקוחות מרוצים
דירגו אתנו
4.3/5
עמידה בזמנים
4.1/5
איכות העבודה
4.7/5

חידוש ספות- למי זה מיועד?

חידוש ספות באמצעות שחר ניקוי ספות הינו שירות המיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לשדרג, לנקות או לתקן את מערכת הישיבה הסלונית העומדת לרשותו. אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, מעמידים לרשותכם את שיטות החידוש, הניקוי והתיקון המתקדמות ביותר, וכל זאת על מנת לבצע עבורכם את פעולת החידוש המדויקת והיעילה ביותר. חידוש הספה מתבצע לאחר פעולת ניקוי יבש, דבר המבטיח לכם ליהנות גם ממערכת ישיבה מחודשת בהתאם לבעיה המופיעה על גבי הספה (קרע, כתם וכדומה) וגם ממערכת נקייה ובעלת מראה מחודש לאורך זמן.

על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממערכת ישיבה סלונית מחודשת ומשודרגת, אנחנו ב-שחר ניקוי ספות, פיתחנו שיטה מקצועית המסייעת לנו להתמודד בהצלחה יתרה עם כל סוגי מערכות הישיבה הסלוניות הקיימות. שיטה זו כוללת אבחון מדויק של סוג הבד או העור, התאמת פעולת החידוש בהתאם למצב הספה ותיאום צפיות אל מול הלקוח בנוגע לתוצאה הסופית של פעולת החידוש.

לרשותנו, ציוד עזר מקצועי המסייע לנו להעמיד לרשותכם פתרון מקיף לכל בעיה המתעוררת במערכת הישיבה הסלונית, לרבות: תיקון שברים בגוף הספה, תיקון תפרים פרומים, החלפת ספוגים, תיקוני צבע בסלוני עור, הסרת כתמים, תיקוני סדקים בסלוני עור, הקשחת מושבים, ניקוי מושבי עור ועוד מגוון נרחב של פתרונות חידוש המאפשרים לכם ליהנות מסלון משודרג בעל מראה מחודש בחלל המגורים.

חידוש ספות

חידוש ספות במקום אחד!

אנחנו ב-שחר ניקוי ספות מתמחים בחידוש ספות לכל סוגי מערכות הישיבה הסלוניות של כל החברות והמותגים המובילים. הידע המקצועי אותו צברנו לאורך השנים בשילוב הציוד המקצועי העומד לרשותנו, מאפשר לכם ליהנות מדבר אחד: סלוני ישיבה מחודשים, משודרגים ואיכותיים לאורך זמן.

בנוסף לשירותי החידוש, התיקון והניקיון המוענקים על ידינו, תוכלו ליהנות גם משירותי ייעוץ והדרכה בכל הנוגע לתחזוקת ספות עור או בד מכל סוג. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מהתוצאה הכי מחודשת בשטח-אתם מוזמנים להכיר מקרוב את מכלול השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי שחר ניקוי ספות. אנחנו ממתינים גם לכם…

פוסטים נוספים בנושא :